Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
manager Peter Sirks
assistent trainer Rogier Hofman
trainercoach Vincent van de Peppel
assistent trainercoach Jaap Overgaauw
aanvoerder Floris Leufkens
looptrainer Wendy Visser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto H1 Leonidas H1 14:45
Hilversum H1 Huizen H1 14:45
Naarden H1 Reigers H1 14:45
Push H1 Ring Pass Delft H1 14:45
Xenios H1 Helmond H1 14:45
Zwolle H1 Breda H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 9 25 8 1 0
2 Huizen H1 9 19 6 1 2
3 Ring Pass Delft H1 9 18 5 3 1
4 Xenios H1 9 17 5 2 2
5 Push H1 9 13 3 4 2
6 Alecto H1 9 11 2 5 2
7 Breda H1 9 9 2 3 4
8 Naarden H1 9 9 2 3 4
9 Zwolle H1 9 9 2 3 4
10 Hilversum H1 9 7 1 4 4
11 Leonidas H1 9 6 1 3 5
12 Helmond H1 9 2 0 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov MHC de Reigers H1 14:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)
24 nov BH&BC Breda H1 14:45 uit
8 mrt Xenios H1 n.n.b thuis
15 mrt HMHC H1 n.n.b uit
22 mrt L.S.C. ALECTO H1 n.n.b thuis
29 mrt B.H.V. Push H1 n.n.b uit
5 apr HC Zwolle H1 n.n.b thuis
19 apr Ring Pass Delft H1 n.n.b uit
26 apr R.H.V. Leonidas H1 n.n.b thuis
3 mei Huizer HC H1 n.n.b uit
10 mei HC Helmond H1 n.n.b thuis
17 mei MHC de Reigers H1 n.n.b uit
24 mei BH&BC Breda H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zwolle H1 Leonidas H1 4-3
Alecto H1 Helmond H1 3-1
Push H1 Huizen H1 1-2
Hilversum H1 Reigers H1 0-1
Xenios H1 Naarden H1 6-4
Ring Pass Delft H1 Breda H1 1-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Huizen H1 Zwolle H1 4-3
Breda H1 Xenios H1 4-0
Naarden H1 Hilversum H1 3-3
Reigers H1 Alecto H1 5-0
Helmond H1 Push H1 1-3
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 2-2
Zwolle H1 Helmond H1 3-2
Push H1 Reigers H1 1-2
Alecto H1 Naarden H1 3-4
Hilversum H1 Xenios H1 1-4
Leonidas H1 Breda H1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Naarden H1 Push H1 2-3
Huizen H1 Leonidas H1 6-0
Reigers H1 Zwolle H1 3-2
Helmond H1 Ring Pass Delft H1 1-1
Xenios H1 Alecto H1 0-0
Breda H1 Hilversum H1 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Huizen H1 Breda H1 6-0
Push H1 Xenios H1 3-3
Leonidas H1 Helmond H1 5-1
Zwolle H1 Naarden H1 3-5
Alecto H1 Hilversum H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Reigers H1 1-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Breda H1 Alecto H1 3-4
Xenios H1 Zwolle H1 3-1
Helmond H1 Huizen H1 0-4
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Hilversum H1 Push H1 3-4
Reigers H1 Leonidas H1 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H1 Xenios H1 4-3
Leonidas H1 Naarden H1 2-2
Huizen H1 Reigers H1 2-3
Push H1 Alecto H1 1-1
Helmond H1 Breda H1 1-6
Zwolle H1 Hilversum H1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 2-5
Reigers H1 Helmond H1 4-1
Xenios H1 Leonidas H1 5-2
Breda H1 Push H1 3-3
Naarden H1 Huizen H1 2-3
Alecto H1 Zwolle H1 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle H1 Push H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-3
Reigers H1 Breda H1 3-2
Helmond H1 Naarden H1 1-1
Huizen H1 Xenios H1 3-4
Leonidas H1 Hilversum H1 2-3
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]