D30-2

Ondersteuning

Functie Naam
aanvoerder Merle Akkerman-Heins
aanvoerder Tanny van den Maagdenberg
aanvoerder Susan Roeper

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D30-3 Xenios D30-1 0:00
AthenA D30-2 Alkmaar D30-1 0:00
Bloemendaal D30-3 Bloemendaal D30-2 0:00
Naarden D30-2 Naarden D30-1 0:00
Pinoké D30-2 Strawberries D30-1 0:00
Weesp D30-1 Westerpark D30-1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké D30-2 11 31 10 1 0
2 Bloemendaal D30-3 11 27 9 0 2
3 Naarden D30-1 11 23 7 2 2
4 Strawberries D30-1 11 21 7 0 4
5 AthenA D30-2 11 20 6 2 3
6 Alkmaar D30-1 11 14 4 2 5
7 Weesp D30-1 11 13 4 1 6
8 Naarden D30-2 11 11 3 2 6
9 Bloemendaal D30-2 11 10 3 1 7
10 Westerpark D30-1 11 10 2 4 5
11 Amsterdam D30-3 11 4 1 1 9
12 Xenios D30-1 11 4 0 4 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Hockey Club Naarden D30-1 n.n.b thuis
19 mrt HC Bloemendaal D30-2 n.n.b uit
26 mrt HC Bloemendaal D30-3 n.n.b uit
2 apr Pinoké D30-2 n.n.b thuis
16 apr AH & BC D30-3 n.n.b uit
23 apr HC Athena D30-2 n.n.b uit
14 mei M.H.C. Weesp D30-1 n.n.b uit
21 mei AMHC Westerpark D30-1 n.n.b thuis
4 jun Alkmaarsche M.H.C. D30-1 n.n.b uit
11 jun Xenios D30-1 n.n.b thuis
18 jun K.H.C. Strawberries D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Naarden D30-1 Naarden D30-2 (5-2)final
Strawberries D30-1 Pinoké D30-2 (1-5)final
Alkmaar D30-1 AthenA D30-2 (1-0)final
Xenios D30-1 Amsterdam D30-3 (1-2)final
Bloemendaal D30-2 Bloemendaal D30-3 (0-1)final
Westerpark D30-1 Weesp D30-1 (0-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
AthenA D30-2 Xenios D30-1 (0-0)scheduled
Pinoké D30-2 Naarden D30-1 (2-1)scheduled
Bloemendaal D30-3 Westerpark D30-1 (3-2)final
Weesp D30-1 Alkmaar D30-1 (1-2)final
Amsterdam D30-3 Strawberries D30-1 (1-3)final
Naarden D30-2 Bloemendaal D30-2 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Bloemendaal D30-2 Pinoké D30-2 (0-4)final
Naarden D30-1 Amsterdam D30-3 (5-0)final
Strawberries D30-1 AthenA D30-2 (1-3)final
Xenios D30-1 Weesp D30-1 (1-1)scheduled
Alkmaar D30-1 Westerpark D30-1 (3-0)final
Naarden D30-2 Bloemendaal D30-3 (0-4)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Pinoké D30-2 Naarden D30-2 (4-0)final
AthenA D30-2 Naarden D30-1 (2-2)final
Amsterdam D30-3 Bloemendaal D30-2 (0-2)scheduled
Weesp D30-1 Strawberries D30-1 (0-3)final
Bloemendaal D30-3 Alkmaar D30-1 (3-1)scheduled
Westerpark D30-1 Xenios D30-1 (2-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Naarden D30-2 Amsterdam D30-3 (6-0)final
Xenios D30-1 Alkmaar D30-1 (2-2)scheduled
Strawberries D30-1 Westerpark D30-1 (1-0)final
Bloemendaal D30-2 AthenA D30-2 (0-1)final
Naarden D30-1 Weesp D30-1 (3-0)final
Pinoké D30-2 Bloemendaal D30-3 (2-1)final
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
Alkmaar D30-1 Strawberries D30-1 (0-1)final
Naarden D30-2 AthenA D30-2 (1-3)final
Westerpark D30-1 Naarden D30-1 (0-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Bloemendaal D30-3 Xenios D30-1 (3-1)final
Weesp D30-1 Bloemendaal D30-2 (2-1)final
Amsterdam D30-3 Pinoké D30-2 (2-6)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Bloemendaal D30-2 Westerpark D30-1 (1-2)final
Strawberries D30-1 Xenios D30-1 (4-0)final
Naarden D30-1 Alkmaar D30-1 (4-2)final
Naarden D30-2 Weesp D30-1 (1-3)final
Amsterdam D30-3 Bloemendaal D30-3 (0-7)final
Pinoké D30-2 AthenA D30-2 (1-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Bloemendaal D30-3 Strawberries D30-1 (1-2)final
Xenios D30-1 Naarden D30-1 (0-1)scheduled
Weesp D30-1 Pinoké D30-2 (1-3)final
Alkmaar D30-1 Bloemendaal D30-2 (0-1)scheduled
Westerpark D30-1 Naarden D30-2 (5-1)final
AthenA D30-2 Amsterdam D30-3 (3-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Bloemendaal D30-2 Xenios D30-1 (2-1)scheduled
Naarden D30-1 Strawberries D30-1 (1-0)final
Naarden D30-2 Alkmaar D30-1 (2-2)final
Pinoké D30-2 Westerpark D30-1 (1-1)final
Amsterdam D30-3 Weesp D30-1 (1-5)final
AthenA D30-2 Bloemendaal D30-3 (1-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Alkmaar D30-1 Pinoké D30-2 (0-4)final
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Strawberries D30-1 Bloemendaal D30-2 (4-3)final
Naarden D30-1 Bloemendaal D30-3 (0-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Bloemendaal D30-3 Weesp D30-1 (3-1)final
Naarden D30-2 Strawberries D30-1 (3-0)final
Amsterdam D30-3 Alkmaar D30-1 (0-3)final
Pinoké D30-2 Xenios D30-1 (5-1)final
AthenA D30-2 Westerpark D30-1 (2-1)final
Bloemendaal D30-2 Naarden D30-1 (1-2)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Westerpark D30-1 Amsterdam D30-3 (0-0)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Weesp D30-1 AthenA D30-2 (1-6)final
Xenios D30-1 Naarden D30-2 (0-3)final
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]