H30-2

Ondersteuning

Functie Naam
trainer Quinten Hensen
trainercoach Eildert Westera
aanvoerder Wouter van Dun
aanvoerder Douwe Engelsman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Lelystad H30-1 Voordaan H30-4 0:00
Fletiomare H30-2 Kromme Rijn H30-1 12:50

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kromme Rijn H30-1 10 24 7 3 0
2 SCHC H30-2 11 24 7 3 1
3 Doorn H30-1 11 21 6 3 2
4 Gooische H30-6 11 19 5 4 2
5 Amersfoort H30-2 10 15 5 0 5
6 Lelystad H30-1 10 15 4 3 3
7 Phoenix H30-2 11 13 4 1 6
8 Voordaan H30-4 10 11 3 2 5
9 Fletiomare H30-2 10 10 3 1 6
10 Culemborg H30-1 11 10 3 1 7
11 Naarden H30-2 10 7 1 4 5
12 Kampong H30-3 11 6 1 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 mrt Hockeyclub Amersfoort H30-2 20:30 thuis - Veld 4 (Paul Velu)
12 mrt MMHC Voordaan H30-4 n.n.b thuis
19 mrt Hockeyclub SCHC H30-2 n.n.b uit
26 mrt MHC Fletiomare H30-2 n.n.b thuis
2 apr Doornse Hockey Club H30-1 n.n.b uit
16 apr SV Phoenix H30-2 n.n.b thuis
23 apr CMHC H30-1 n.n.b uit
14 mei HC Kromme Rijn H30-1 n.n.b thuis
21 mei Gooische Hockey Club H30-6 n.n.b uit
4 jun M.H.C. LELYSTAD H30-1 n.n.b thuis
11 jun Hockeyclub Amersfoort H30-2 n.n.b uit
18 jun SV Kampong Hockey H30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Culemborg H30-1 Kampong H30-3 (2-1)final
Fletiomare H30-2 Lelystad H30-1 (1-1)final
Doorn H30-1 Gooische H30-6 (3-3)final
SCHC H30-2 Amersfoort H30-2 (4-1)final
Voordaan H30-4 Naarden H30-2 (0-0)final
Phoenix H30-2 Kromme Rijn H30-1 (0-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Kampong H30-3 Voordaan H30-4 (1-0)final
Lelystad H30-1 Doorn H30-1 (1-5)final
Gooische H30-6 Phoenix H30-2 (6-2)final
Amersfoort H30-2 Fletiomare H30-2 (2-0)scheduled
Kromme Rijn H30-1 Culemborg H30-1 (3-2)final
Naarden H30-2 SCHC H30-2 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Culemborg H30-1 Gooische H30-6 (3-4)scheduled
Fletiomare H30-2 Naarden H30-2 (1-0)scheduled
Phoenix H30-2 Lelystad H30-1 (1-4)scheduled
SCHC H30-2 Voordaan H30-4 (2-1)final
Doorn H30-1 Amersfoort H30-2 (4-2)final
Kromme Rijn H30-1 Kampong H30-3 (1-0)final
DONDERDAG 29 SEPTEMBER 2022
Naarden H30-2 Doorn H30-1 (0-6)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Voordaan H30-4 Fletiomare H30-2 (3-1)scheduled
Kampong H30-3 SCHC H30-2 (2-2)final
Lelystad H30-1 Culemborg H30-1 (6-2)final
Amersfoort H30-2 Phoenix H30-2 (2-1)final
Gooische H30-6 Kromme Rijn H30-1 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Culemborg H30-1 Amersfoort H30-2 (0-4)final
Fletiomare H30-2 SCHC H30-2 (1-3)scheduled
Phoenix H30-2 Naarden H30-2 (2-2)final
Gooische H30-6 Kampong H30-3 (2-2)final
Kromme Rijn H30-1 Lelystad H30-1 (3-3)final
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
Doorn H30-1 Voordaan H30-4 (3-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
SCHC H30-2 Doorn H30-1 (1-1)final
Kampong H30-3 Fletiomare H30-2 (1-2)final
Amersfoort H30-2 Kromme Rijn H30-1 (1-3)final
Naarden H30-2 Culemborg H30-1 (3-1)final
Voordaan H30-4 Phoenix H30-2 (3-5)final
DINSDAG 25 OKTOBER 2022
Lelystad H30-1 Gooische H30-6 (0-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Lelystad H30-1 Kampong H30-3 (3-2)final
Culemborg H30-1 Voordaan H30-4 (1-4)final
Kromme Rijn H30-1 Naarden H30-2 (6-3)final
Gooische H30-6 Amersfoort H30-2 (7-1)final
Doorn H30-1 Fletiomare H30-2 (3-1)final
Phoenix H30-2 SCHC H30-2 (2-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Kampong H30-3 Doorn H30-1 (0-7)final
SCHC H30-2 Culemborg H30-1 (5-4)final
Voordaan H30-4 Kromme Rijn H30-1 (1-3)final
Naarden H30-2 Gooische H30-6 (1-4)scheduled
Amersfoort H30-2 Lelystad H30-1 (4-0)final
Fletiomare H30-2 Phoenix H30-2 (2-4)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Lelystad H30-1 Naarden H30-2 (3-3)final
Culemborg H30-1 Fletiomare H30-2 (2-1)scheduled
Kromme Rijn H30-1 SCHC H30-2 (1-1)final
Phoenix H30-2 Doorn H30-1 (2-1)final
Gooische H30-6 Voordaan H30-4 (2-2)final
Amersfoort H30-2 Kampong H30-3 (4-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Doorn H30-1 Culemborg H30-1 (1-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Gooische H30-6 Fletiomare H30-2 (0-3)scheduled
Kampong H30-3 Naarden H30-2 (2-2)final
Culemborg H30-1 Phoenix H30-2 (2-0)scheduled
Amersfoort H30-2 Voordaan H30-4 (0-3)final
Lelystad H30-1 SCHC H30-2 (3-1)final
Kromme Rijn H30-1 Doorn H30-1 (2-0)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
SCHC H30-2 Gooische H30-6 (4-0)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Phoenix H30-2 Kampong H30-3 (1-0)final
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]