H30-1

Ondersteuning

Functie Naam
aanvoerder Sebastiaan Donner
aanvoerder Jacco Koopmans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Laren H30-2 Kampong H30-2 0:00
Maarssen H30-2 Naarden H30-1 0:00
Houten H30-1 Soest H30-1 0:00
Schaerweijde H30-3 Spandersbosch H30-1 0:00
Voordaan H30-3 Voordaan H30-2 0:00
Gooische H30-5 Gooische H30-4 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Naarden H30-1 11 31 10 1 0
2 Kampong H30-2 11 28 9 1 1
3 Houten H30-1 11 25 8 1 2
4 Schaerweijde H30-3 11 21 7 0 4
5 Spandersbosch H30-1 11 14 4 2 5
6 Laren H30-2 10 12 4 0 6
7 Voordaan H30-3 11 12 4 0 7
8 Maarssen H30-2 10 12 3 3 4
9 Gooische H30-4 11 11 3 2 6
10 Soest H30-1 11 9 3 0 8
11 Voordaan H30-2 11 7 2 1 8
12 Gooische H30-5 11 7 2 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt AMHC FIT H30-1 n.n.b thuis - Veld 5
8 mrt Hockeyclub Amersfoort H30-1 n.n.b thuis
12 mrt MHV Maarssen H30-2 n.n.b uit
19 mrt Larensche Mixed Hockey Club H30-2 n.n.b thuis
26 mrt SV Kampong Hockey H30-2 n.n.b uit
2 apr Gooische Hockey Club H30-5 n.n.b thuis
16 apr MHC Soest H30-1 n.n.b thuis
23 apr 't Spandersbosch H30-1 n.n.b uit
14 mei MMHC Voordaan H30-2 n.n.b thuis
21 mei Gooische Hockey Club H30-4 n.n.b uit
4 jun MMHC Voordaan H30-3 n.n.b thuis
11 jun Schaerweijde H30-3 n.n.b uit
18 jun Hockey Club Houten H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Kampong H30-2 Laren H30-2 (8-2)scheduled
Spandersbosch H30-1 Schaerweijde H30-3 (3-2)scheduled
Soest H30-1 Houten H30-1 (2-3)final
Gooische H30-4 Gooische H30-5 (1-2)final
Naarden H30-1 Maarssen H30-2 (7-1)final
Voordaan H30-2 Voordaan H30-3 (2-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Houten H30-1 Spandersbosch H30-1 (4-4)final
Gooische H30-5 Kampong H30-2 (0-4)final
Maarssen H30-2 Soest H30-1 (5-0)scheduled
Laren H30-2 Naarden H30-1 (0-3)scheduled
Schaerweijde H30-3 Voordaan H30-2 (4-3)final
Voordaan H30-3 Gooische H30-4 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Spandersbosch H30-1 Maarssen H30-2 (1-2)scheduled
Soest H30-1 Laren H30-2 (5-1)final
Gooische H30-4 Schaerweijde H30-3 (1-4)final
Voordaan H30-3 Gooische H30-5 (1-0)final
Naarden H30-1 Kampong H30-2 (2-2)final
Voordaan H30-2 Houten H30-1 (2-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Kampong H30-2 Soest H30-1 (6-2)final
Gooische H30-5 Naarden H30-1 (1-4)scheduled
Schaerweijde H30-3 Voordaan H30-3 (2-0)final
Laren H30-2 Spandersbosch H30-1 (2-1)scheduled
Maarssen H30-2 Voordaan H30-2 (3-3)final
Houten H30-1 Gooische H30-4 (4-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Voordaan H30-2 Laren H30-2 (3-2)scheduled
Voordaan H30-3 Houten H30-1 (1-5)final
Spandersbosch H30-1 Kampong H30-2 (1-2)scheduled
Gooische H30-4 Maarssen H30-2 (1-1)scheduled
Soest H30-1 Naarden H30-1 (1-6)final
Schaerweijde H30-3 Gooische H30-5 (3-0)final
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
Naarden H30-1 Spandersbosch H30-1 (6-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Maarssen H30-2 Voordaan H30-3 (2-1)final
Houten H30-1 Schaerweijde H30-3 (3-2)final
Gooische H30-5 Soest H30-1 (1-4)final
Laren H30-2 Gooische H30-4 (4-2)final
Kampong H30-2 Voordaan H30-2 (4-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Voordaan H30-3 Laren H30-2 (3-5)final
Voordaan H30-2 Naarden H30-1 (1-5)final
Spandersbosch H30-1 Soest H30-1 (4-0)final
Gooische H30-4 Kampong H30-2 (4-6)final
Houten H30-1 Gooische H30-5 (4-1)final
Schaerweijde H30-3 Maarssen H30-2 (6-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Kampong H30-2 Voordaan H30-3 (3-0)final
Maarssen H30-2 Houten H30-1 (1-3)final
Soest H30-1 Voordaan H30-2 (2-4)scheduled
Laren H30-2 Schaerweijde H30-3 (2-6)scheduled
Gooische H30-5 Spandersbosch H30-1 (1-3)scheduled
Naarden H30-1 Gooische H30-4 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Houten H30-1 Laren H30-2 (2-1)final
Schaerweijde H30-3 Kampong H30-2 (4-1)final
Gooische H30-4 Soest H30-1 (6-3)final
Voordaan H30-3 Naarden H30-1 (1-8)final
Maarssen H30-2 Gooische H30-5 (1-1)final
Voordaan H30-2 Spandersbosch H30-1 (0-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Soest H30-1 Voordaan H30-3 (3-6)final
Naarden H30-1 Schaerweijde H30-3 (6-2)final
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Schaerweijde H30-3 Soest H30-1 (2-4)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Gooische H30-5 Laren H30-2 (3-5)scheduled
Gooische H30-4 Voordaan H30-2 (5-2)final
Houten H30-1 Naarden H30-1 (3-6)final
Voordaan H30-3 Spandersbosch H30-1 (3-1)scheduled
Maarssen H30-2 Kampong H30-2 (1-4)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Kampong H30-2 Houten H30-1 (3-1)scheduled
Spandersbosch H30-1 Gooische H30-4 (1-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Voordaan H30-2 Gooische H30-5 (0-2)final
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]