D30B

Ondersteuning

Functie Naam
trainer Silke Sonnema
aanvoerder Merle Akkerman-Heins
aanvoerder Tanny van den Maagdenberg
aanvoerder Susan Roeper

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Naarden D30B 22 52 16 4 2
2 Houten D30A 22 46 14 4 4
3 SCHC D30B 22 37 11 4 7
4 Maarn D30A 22 37 11 4 7
5 Maarssen D30B 22 34 11 1 10
6 Fletiomare D30B 22 34 11 1 10
7 Soest D30A 22 30 9 3 10
8 Amersfoort D30B 22 29 8 5 9
9 Weesp D30B 22 25 7 4 11
10 Gooische D30D 22 25 7 4 11
11 Woerden D30A 22 19 4 7 11
12 Baarn D30A 22 6 1 3 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Maarssen D30B Houten D30A 0-3
Maarn D30A Woerden D30A 2-0
Soest D30A SCHC D30B 2-1
Baarn D30A Amersfoort D30B 1-1
Weesp D30B Naarden D30B 3-3
Gooische D30D Fletiomare D30B 1-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Woerden D30A Gooische D30D 3-1
Fletiomare D30B Weesp D30B 5-0
Houten D30A Maarn D30A 2-0
Naarden D30B Baarn D30A 3-0
Amersfoort D30B Soest D30A 2-0
SCHC D30B Maarssen D30B 2-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Maarn D30A SCHC D30B 0-0
Maarssen D30B Amersfoort D30B 0-1
Woerden D30A Fletiomare D30B 0-3
Baarn D30A Weesp D30B 2-2
Soest D30A Naarden D30B 2-2
Gooische D30D Houten D30A 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Amersfoort D30B Maarn D30A 2-1
SCHC D30B Gooische D30D 2-1
Weesp D30B Soest D30A 0-3
Naarden D30B Maarssen D30B 3-1
Houten D30A Woerden D30A 2-1
Fletiomare D30B Baarn D30A 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Soest D30A Baarn D30A 2-3
Woerden D30A SCHC D30B 1-1
Houten D30A Fletiomare D30B 4-0
Gooische D30D Amersfoort D30B 1-1
Maarn D30A Naarden D30B 1-1
Maarssen D30B Weesp D30B 2-0
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Baarn D30A Maarssen D30B 1-3
Naarden D30B Gooische D30D 2-0
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
Houten D30A SCHC D30B 2-1
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
Fletiomare D30B Soest D30A 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Amersfoort D30B Woerden D30A 1-1
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
Maarn D30A Weesp D30B 1-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Maarn D30A Baarn D30A 2-0
Maarssen D30B Soest D30A 1-2
SCHC D30B Fletiomare D30B 7-0
Woerden D30A Naarden D30B 3-3
Houten D30A Amersfoort D30B 2-0
Gooische D30D Weesp D30B 1-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Baarn D30A Gooische D30D 1-5
Fletiomare D30B Maarssen D30B 3-1
Amersfoort D30B SCHC D30B 2-4
Naarden D30B Houten D30A 2-1
Weesp D30B Woerden D30A 1-1
Soest D30A Maarn D30A 2-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Houten D30A Weesp D30B 8-0
SCHC D30B Naarden D30B 1-0
Amersfoort D30B Fletiomare D30B 0-2
Maarn D30A Maarssen D30B 1-4
Gooische D30D Soest D30A 2-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Maarssen D30B Gooische D30D 5-1
Soest D30A Woerden D30A 1-0
Baarn D30A Houten D30A 0-6
Weesp D30B SCHC D30B 3-1
Naarden D30B Amersfoort D30B 6-1
Maarn D30A Fletiomare D30B 4-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Amersfoort D30B Weesp D30B 4-3
SCHC D30B Baarn D30A 9-0
Houten D30A Soest D30A 0-0
Fletiomare D30B Naarden D30B 1-3
Gooische D30D Maarn D30A 1-1
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Woerden D30A Baarn D30A 1-0
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
Woerden D30A Maarssen D30B 2-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Woerden D30A Maarn D30A 0-1
Houten D30A Maarssen D30B 4-2
SCHC D30B Soest D30A 1-2
Amersfoort D30B Baarn D30A 2-1
Naarden D30B Weesp D30B 6-1
DONDERDAG 17 MAART 2022
Fletiomare D30B Gooische D30D 2-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Weesp D30B Fletiomare D30B 3-2
Baarn D30A Naarden D30B 0-11
Soest D30A Amersfoort D30B 4-1
Maarssen D30B SCHC D30B 1-0
Maarn D30A Houten D30A 1-2
Gooische D30D Woerden D30A 1-1
ZONDAG 27 MAART 2022
SCHC D30B Maarn D30A 3-3
Weesp D30B Baarn D30A 1-0
Naarden D30B Soest D30A 4-0
Amersfoort D30B Maarssen D30B 2-1
WOENSDAG 30 MAART 2022
Houten D30A Gooische D30D 5-0
DONDERDAG 31 MAART 2022
Fletiomare D30B Woerden D30A 2-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Soest D30A Weesp D30B 1-2
Baarn D30A Fletiomare D30B 1-6
Maarssen D30B Naarden D30B 1-3
Maarn D30A Amersfoort D30B 2-1
Woerden D30A Houten D30A 1-1
Gooische D30D SCHC D30B 3-6
ZONDAG 10 APRIL 2022
Weesp D30B Maarssen D30B 1-4
Naarden D30B Maarn D30A 2-0
Amersfoort D30B Gooische D30D 1-2
SCHC D30B Woerden D30A 5-2
Baarn D30A Soest D30A 0-2
Fletiomare D30B Houten D30A 1-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
SCHC D30B Houten D30A 2-2
Weesp D30B Maarn D30A 1-2
Woerden D30A Amersfoort D30B 1-1
Soest D30A Fletiomare D30B 1-2
Maarssen D30B Baarn D30A 8-0
Gooische D30D Naarden D30B 2-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Fletiomare D30B SCHC D30B 3-1
Amersfoort D30B Houten D30A 3-2
Naarden D30B Woerden D30A 2-1
Weesp D30B Gooische D30D 5-1
Baarn D30A Maarn D30A 0-1
Soest D30A Maarssen D30B 1-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Woerden D30A Weesp D30B 0-2
Houten D30A Naarden D30B 2-3
SCHC D30B Amersfoort D30B 3-2
Maarssen D30B Fletiomare D30B 5-1
Maarn D30A Soest D30A 2-1
Gooische D30D Baarn D30A 2-1
WOENSDAG 18 MEI 2022
Weesp D30B Houten D30A 5-1
ZONDAG 22 MEI 2022
Maarssen D30B Maarn D30A 3-1
Soest D30A Gooische D30D 1-2
Baarn D30A Woerden D30A 0-2
Fletiomare D30B Amersfoort D30B 1-3
Naarden D30B SCHC D30B 4-1
ZONDAG 29 MEI 2022
Fletiomare D30B Maarn D30A 0-1
Woerden D30A Soest D30A 1-3
Houten D30A Baarn D30A 5-0
SCHC D30B Weesp D30B 3-1
Amersfoort D30B Naarden D30B 1-3
Gooische D30D Maarssen D30B 0-0
ZONDAG 12 JUNI 2022
Maarssen D30B Woerden D30A 4-0
Soest D30A Houten D30A 4-4
Baarn D30A SCHC D30B 0-4
Weesp D30B Amersfoort D30B 1-1
Naarden D30B Fletiomare D30B 5-1
Maarn D30A Gooische D30D 4-1
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]