Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
trainer Niels Voigt
trainercoach Mark Klijnsma
aanvoerder Ruben Hettema

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere H3 Naarden H2 (O) 10:45
Fletiomare H2 (O) USHC H2 (O) 10:50
IJsseloever H2 (O) Maarssen H2 10:45
Kampong H7 Houten H2 16:00
Phoenix H3 (O) Gooische H2 (O) 13:15
Voordaan H3 Leonidas H3 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Fletiomare H2 6 18 6 0 0
2 Leonidas H3 6 15 5 0 1
3 USHC H2 6 12 4 0 2
4 Kampong H7 6 10 3 1 2
5 Naarden H2 6 10 3 1 2
6 Voordaan H3 6 7 2 1 3
7 Phoenix H3 6 7 2 1 3
8 IJsseloever H2 6 7 2 1 3
9 Maarssen H2 6 6 2 0 4
10 Houten H2 6 6 2 0 4
11 Almere H3 6 6 2 0 4
12 Gooische H2 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Almeerse HC H3 10:45 uit
3 nov MMHC Voordaan H3 n.n.b thuis
10 nov Hockey Club Houten H2 n.n.b uit
17 nov MHC Fletiomare H2 n.n.b uit
24 nov MHV Maarssen H2 n.n.b thuis
8 mrt SV Phoenix H3 n.n.b thuis
15 mrt Gooische Hockey Club H2 n.n.b uit
22 mrt HC IJsseloever H2 n.n.b thuis
29 mrt U.S.H.C. H2 n.n.b uit
5 apr SV Kampong Hockey H7 n.n.b thuis
19 apr R.H.V. Leonidas H3 n.n.b uit
10 mei Almeerse HC H3 n.n.b thuis
17 mei MMHC Voordaan H3 n.n.b uit
24 mei Hockey Club Houten H2 n.n.b thuis
7 jun MHC Fletiomare H2 n.n.b thuis
14 jun MHV Maarssen H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas H3 Almere H3 1-0
Phoenix H3 (O) Naarden H2 (O) 2-1
USHC H2 (O) Houten H2 4-3
Fletiomare H2 (O) IJsseloever H2 (O) 8-1
Gooische H2 (O) Maarssen H2 2-5
Voordaan H3 Kampong H7 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Houten H2 Leonidas H3 1-4
Naarden H2 (O) Gooische H2 (O) 1-1
Almere H3 Voordaan H3 2-1
Maarssen H2 USHC H2 (O) 1-0
Kampong H7 Fletiomare H2 (O) 0-1
IJsseloever H2 (O) Phoenix H3 (O) 2-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
USHC H2 (O) Gooische H2 (O) 6-2
Fletiomare H2 (O) Almere H3 9-1
IJsseloever H2 (O) Naarden H2 (O) 2-7
Phoenix H3 (O) Kampong H7 2-6
Voordaan H3 Houten H2 2-3
Leonidas H3 Maarssen H2 2-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Kampong H7 IJsseloever H2 (O) 2-1
Maarssen H2 Voordaan H3 2-3
Gooische H2 (O) Leonidas H3 0-4
Almere H3 Phoenix H3 (O) 2-1
Naarden H2 (O) USHC H2 (O) 3-5
Houten H2 Fletiomare H2 (O) 1-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas H3 USHC H2 (O) 3-0
Kampong H7 Naarden H2 (O) 2-3
IJsseloever H2 (O) Almere H3 3-2
Phoenix H3 (O) Houten H2 0-2
Fletiomare H2 (O) Maarssen H2 3-1
Voordaan H3 Gooische H2 (O) 7-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
USHC H2 (O) Voordaan H3 3-1
Naarden H2 (O) Leonidas H3 4-3
Maarssen H2 Phoenix H3 (O) 1-3
Gooische H2 (O) Fletiomare H2 (O) 0-1
Almere H3 Kampong H7 1-4
Houten H2 IJsseloever H2 (O) 4-5
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]