Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD2z Floris Hoorweg
Joppe de Vos
Naarden (H.C.) A
16:00 - 17:00 JD3z Kars van der Laan
Luka Verbeek
Naarden (H.C.) B
16:00 - 17:00 MD12z Gijs van den Brekel Lunet B, De
16:00 - 17:00 MD1z Karlien Vellinga Lunet A, De
16:00 - 17:00 MD4z Cato van der Werff
Roos van der Vlugt
Veld 4a
16:00 - 17:00 MD5z Julie Arts
Sanne Andriessen
Veld 3a
17:00 - 18:00 JC5z Maurits Braam
Max Duijnisveld
Veld 3a
17:00 - 18:00 JC6z Lars van den Eijnden
Maarten Kuijpers
Veld 3b
17:00 - 18:00 MC6z Iris Otten Lunet A, De
17:00 - 18:00 MC7z Annerieke Drost
Laurien Hoekstra
Lunet B, De
17:00 - 18:00 MC8z Mila Lambeck
Nouk van Doorn
Naarden (H.C.) A
17:00 - 18:00 MC9z Eveline Bussemaker
Vera van Logtestijn
Naarden (H.C.) B
17:00 - 18:00 MD6z Kiki Staal
Roos ten Cate
Veld 4a
18:00 - 19:00 JB12z Peter Sirks Naarden (H.C.) B
18:00 - 19:00 JB1z Floris Berkhout Naarden (H.C.) A
18:00 - 19:00 JB2z Dirk Thierry
Tim Phielix
Veld 3b
18:00 - 19:00 MB12z Karlien Vellinga Lunet B, De
18:00 - 19:00 MB1z Mark Klijnsma Lunet A, De
18:00 - 19:00 MC13z Myrthe Klop
Merel Onderstal
Veld 3a
19:00 - 20:00 JB4z Yun Visser Naarden (H.C.) A
19:00 - 20:00 JB5z Maarten Prins Naarden (H.C.) B
20:00 - 21:00 JA12z Christian van Nus Naarden (H.C.) B
20:00 - 21:00 JA1z Christian van Nus Naarden (H.C.) A
21:00 - 22:00 MA6z Naarden (H.C.) A
21:00 - 22:00 MA7z Koen Hylkema Naarden (H.C.) B
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD12z Daan Treep Lunet B, De
16:00 - 17:00 JD1z Boudewijn van de Bosch Lunet A, De
16:00 - 17:00 JD3z Kars van der Laan
Luka Verbeek
Veld 3a
16:00 - 17:00 JD4z Koen Schmoutziguer
Lucas Schuiling
Veld 3b
16:00 - 17:00 MD2z Eliza van der Laan
Merel Groen
Naarden (H.C.) A
16:00 - 17:00 MD3z Laurens Vuurboom
Splinter Boogaard
Naarden (H.C.) B
17:00 - 18:00 JC12z Linze Andringa Naarden (H.C.) B
17:00 - 18:00 JC1z Vincent van de Peppel Naarden (H.C.) A
17:00 - 18:00 MC12z Luca van der Linden Lunet B, De
17:00 - 18:00 MC1z Floris Leufkens Lunet A, De
17:00 - 18:00 MD7z Eva Schortinghuis
Noor Koopal
Veld 3a
17:00 - 18:00 MD8z Maarten van der Vooren
Thomas Hoorweg
Veld 3b
18:00 - 19:00 JC2z Peter Sirks Veld 3a
18:00 - 19:00 MB4z Floortje Hageman
Kiki Krijnen
Lunet A, De
18:00 - 19:00 MB5z Evelijne Ruempol
Sophie Leussink
Lunet B, De
18:00 - 19:00 MC2z Daaf van Seventer
Nikki Phielix
Naarden (H.C.) A
18:00 - 19:00 MC3z Anna Slootman
Zoe Klein Woolthuis
Naarden (H.C.) B
19:00 - 20:00 JA2z Boudewijn van de Bosch
Floris Leufkens
Veld 3b
19:00 - 20:00 MA12z Daaf van Seventer Naarden (H.C.) B
19:00 - 20:00 MA1z Wouter van Kleef Naarden (H.C.) A
19:00 - 20:00 MB2z Floris Janssen Veld 3a
20:00 - 21:00 MA2z Nicoline Hoogland
Wouter van Kleef
Naarden (H.C.) A
20:00 - 21:00 MA3z Bernadette Splint Naarden (H.C.) B
21:00 - 23:00 Heren 1z Jaap Overgaauw
Vincent van de Peppel
Jaap Overgaauw
Vincent van de Peppel
Naarden (H.C.) A
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 J8E5z Koen Goossens Lunet A, De
13:00 - 14:00 M8E1z Vincent van de Peppel Naarden (H.C.) A
13:00 - 14:00 M8E2z Mark Klijnsma Naarden (H.C.) B
13:00 - 14:00 M8E4z Floris Berkhout Lunet B, De
14:00 - 15:00 J8E1z Vincent van de Peppel Naarden (H.C.) A
14:00 - 15:00 J8E2z Mark Klijnsma Naarden (H.C.) B
14:00 - 15:00 M8E6z Boudewijn van de Bosch Lunet B, De
14:00 - 15:00 M8E8z Koen Goossens Lunet A, De
15:00 - 16:00 J8E3z Vincent van de Peppel Naarden (H.C.) A
15:00 - 16:00 J8E4z Mark Klijnsma Naarden (H.C.) B
15:00 - 16:00 J8E6z Boudewijn van de Bosch Lunet B, De
15:00 - 16:00 M8E3z Christian van Nus Lunet A, De
16:00 - 17:00 JD2z Floris Hoorweg
Joppe de Vos
Veld 3a
16:00 - 17:00 M8E5z Christian van Nus Lunet A, De
16:00 - 17:00 M8E7z Boudewijn van de Bosch Lunet B, De
16:00 - 17:00 MD12z Gijs van den Brekel Naarden (H.C.) B
16:00 - 17:00 MD1z Karlien Vellinga Naarden (H.C.) A
16:00 - 17:00 MD9z Charlotte de Jong
Merel Pols
Veld 3b
17:00 - 18:00 JC2z Peter Sirks Naarden (H.C.) A
17:00 - 18:00 JC3z Luc van den Elsen
Siebren Busch
Naarden (H.C.) B
17:00 - 18:00 JD6z Hein Zwaal
Tom Vervoort
Veld 3b
17:00 - 18:00 MC13z Merel Pols
Myrthe Klop
Lunet A, De
17:00 - 18:00 MC14z Ruben van den Brekel
Storm Gijswijt
Lunet B, De
17:00 - 18:00 MC5z Bonne Hoekstra
Madelief Pluut
Veld 3a
18:00 - 19:00 JC4z Joep van den Ouweelen
Mees Bom
Veld 3a
18:00 - 19:00 MB10z Christine de Vries
Frederique Verbeek
Annette Blom
Naarden (H.C.) B
18:00 - 19:00 MB8z Arnoud Staat
Gijs Peijs
Lunet A, De
18:00 - 19:00 MB9z Philip Bakker
Roderick Slim
Lunet B, De
18:00 - 19:00 MC10z Alexander de Jong
Mats Bannink
Naarden (H.C.) A
18:00 - 19:00 MC4z Tom Traas
Pim Lely
Veld 3b
19:00 - 20:00 MB12z Karlien Vellinga Naarden (H.C.) B
19:00 - 20:00 MB1z Mark Klijnsma Naarden (H.C.) A
20:00 - 21:00 JA12z Christian van Nus Naarden (H.C.) B
20:00 - 21:00 JA1z Christian van Nus Naarden (H.C.) A
21:00 - 22:00 Dames Az Naarden (H.C.) A
21:00 - 22:00 JA4z Daniel Mackay Naarden (H.C.) B
22:00 - 23:00 Heren Az
Naarden (H.C.) A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD12z Daan Treep Lunet B, De
16:00 - 17:00 JD1z Boudewijn van de Bosch Lunet A, De
16:00 - 17:00 JD5z Gijs van Schaardenburg
Otto Brouwers
Veld 3a
16:00 - 17:00 MD3z Laurens Vuurboom
Splinter Boogaard
Veld 3b
16:00 - 17:00 MD4z Cato van der Werff
Roos van der Vlugt
Naarden (H.C.) A
16:00 - 17:00 MD8z Maarten van der Vooren
Thomas Hoorweg
Naarden (H.C.) B
17:00 - 18:00 JC12z Floris Berkhout Lunet B, De
17:00 - 18:00 JC1z Vincent van de Peppel Lunet A, De
17:00 - 18:00 MC12z Luca van der Linden Naarden (H.C.) B
17:00 - 18:00 MC1z Floris Leufkens Naarden (H.C.) A
17:00 - 18:00 MC3z Anna Slootman
Zoe Klein Woolthuis
Veld 3a
17:00 - 18:00 MC6z Iris Otten Veld 3b
18:00 - 19:00 JB12z Lunet B, De
18:00 - 19:00 JB1z Floris Berkhout Lunet A, De
18:00 - 19:00 MB6z Philip Bakker
Roderick Slim
Naarden (H.C.) A
18:00 - 19:00 MB7z Merel Koenders Naarden (H.C.) B
18:00 - 19:00 MC2z Daaf van Seventer
Nikki Phielix
Veld 3a
18:00 - 19:00 MC8z Mila Lambeck
Nouk van Doorn
Veld 3b
19:00 - 20:00 MA12z Daaf van Seventer Naarden (H.C.) B
19:00 - 20:00 MA1z Wouter van Kleef Naarden (H.C.) A
19:00 - 20:00 MC7z Annerieke Drost
Laurien Hoekstra
Veld 3a
20:00 - 21:00 JA2z Boudewijn van de Bosch Naarden (H.C.) A
20:00 - 21:00 JA3z Floris Leufkens Naarden (H.C.) B
20:00 - 21:00 MA2z Nicoline Hoogland
Wouter van Kleef
Veld 3a
21:00 - 22:00 Dames 1z Ray van der Klis
Willem Slinger
Ray van der Klis
Willem Slinger
Naarden (H.C.) A
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD5z Gijs van Schaardenburg
Otto Brouwers
Naarden (H.C.) A
16:00 - 17:00 JD6z Hein Zwaal
Tom Vervoort
Naarden (H.C.) B
16:00 - 17:00 MD2z Eliza van der Laan
Merel Groen
Veld 3a
16:00 - 17:00 MD5z Julie Arts
Sanne Andriessen
Lunet A, De
16:00 - 17:00 MD7z Eva Schortinghuis
Noor Koopal
Lunet B, De
17:00 - 18:00 JC3z Luc van den Elsen
Siebren Busch
Veld 3a
17:00 - 18:00 JC6z Lars van den Eijnden
Maarten Kuijpers
Naarden (H.C.) B
17:00 - 18:00 JD4z Koen Schmoutziguer
Lucas Schuiling
Naarden (H.C.) A
17:00 - 18:00 MC9z Eveline Bussemaker
Vera van Logtestijn
Veld 3b
17:00 - 18:00 MD6z Kiki Staal
Roos ten Cate
Lunet A, De
17:00 - 18:00 MD9z Charlotte de Jong
Merel Pols
Lunet B, De
18:00 - 19:00 JC4z Joep van den Ouweelen
Mees Bom
Naarden (H.C.) A
18:00 - 19:00 JC5z Maurits Braam
Max Duijnisveld
Naarden (H.C.) B
18:00 - 19:00 MC10z Alexander de Jong
Mats Bannink
Veld 3a
18:00 - 19:00 MC14z Ruben van den Brekel
Storm Gijswijt
Veld 3b
18:00 - 19:00 MC4z Pim Lely
Tom Traas
Lunet A, De
18:00 - 19:00 MC5z Bonne Hoekstra
Madelief Pluut
Lunet B, De
19:00 - 20:00 MB2z Floris Janssen Naarden (H.C.) A
19:00 - 20:00 MB3z Tom Traas Naarden (H.C.) B
20:00 - 21:00 JB2z Dirk Thierry
Tim Phielix
Naarden (H.C.) A
20:00 - 21:00 JB3z Daniel Mackay
Jim van Erp
Naarden (H.C.) B
21:00 - 22:00 Jong Heren 1z Mark Klijnsma
Mark Klijnsma
Naarden (H.C.) A
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]