Commissies/vrijwilligers

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Clementine Niermans - Groen en Onderhoud
Arbitrage
Fred van der Werff - Algemene coördinatie Arbitrage (voorzitter)
Alwiene Sterk - Coördinatie/Voorzitter MC en CS+
Leontien de Haan-van 't Wout - Cursus/examencoördinatie
Marjolijn van Staveren-de Pee - Cursus/examencoördinatie
Elisabeth Kuipers - Cursus/examencoördinatie
Fleur van Arend-Bels - Indeling begeleiding nieuwe scheidsrechters
Alexander Krom - MC en CS+ begeleiders/leercoaches
Rolf Phielix - MC en CS+ begeleiders/leercoaches
Meike Wentink - Scheidrechterindeling zaterdag MC en CS+
Maayke van Cleef - Scheidsrechterbegeleiding zondag
Marieke ter Stege - Scheidsrechterindeling senioren
Danielle van den Elshout - Scheidsrechterindeling zaterdag
Mirjam Hubregtse - Scheidsrechterindeling zaterdag
Eildert Westera - Tuchtcommissie
Bar
Jan van Nederveen - Barbeheer
Edith van de Weg - Bardienstindeling
Judith Arkesteijn - Bardienstindeling
Bestuur
Carolien Schaafsma-bielderman - Accommodatie
Rogier van Schalkwijk - Financieel advies en verslaglegging
Oscar Rijcken-voigt - Penningmeester
Karin Bom - Secretaris
Hans Otten - TC Jeugd
Daan Goote - TC Lijn
Joost Ruempol - TC Senioren & Communicatie
Marc van Wijk - Voorzitter
Bouwcommissie
Rogier van Schalkwijk -
Clementine Niermans -
Vanessa Wisse-de Jong -
Jan-Hendrik Vos -
Ariane Stille-van den Brandeler -
Julie Goossens -
Communicatiecommissie
Marielle Klein - Nieuwsbrief
Martine Jongkind - PerscontactenContacten met de lokale en regionale pers ten behoeve van publicatie. PR plan HC Naarden
Rudi de Keizer - Social Media en Website/appapp, website, social (Twitter / Facebook / Youtube), testgroep LISA Team.
Dennis Zijlstra - Social Media en Website/appFacebook, Twitter, YouTube. Nieuwsberichten op website en app.
Evenementencommissie
Nico de Boer -
Mischa Beekman -
Alwine Hoek - Communicatie
Alwine Hoek - Penningmeester
Michiel van Galen Last - Voorzitter
Evenementencommissie Jongste Jeugd
Marjol te Riele -
Eva Lucassen-olde Heuvelt -
Pauline Arendsen -
Joy Huesmann-overmeer -
Sylvia Sluis -
Marlies van Kessel - Voorzitter
Familietoernooi organisatie
Annemijn Snuif -
Pauline Verheijen -
Frederique Hijmans-brand -
Pauline Arendsen -
Sharon Campman -
Lizette de Pagter -
Karlijn van Hartingsveld -
Renske Meij-Brummelhuis -
Financiën
Corinne van Messel - Contributie en debiteuren beheer
Daphne Taams - Contributie en debiteuren beheer
Oscar Rijcken-voigt - Penningmeester
Gevonden voorwerpen / kleding
Yvonne de Weerd-Staats - Gevonden voorwerpen
Informatie Management Commissie
Frits Steenmeijer -
Jeugdbestuur
Jurriaan van Lanschot -
Jolijn Alofs -
Kars van der Laan -
Fleur Schuurman -
Ot Biersteker -
Geesje Creijghton -
Luc van den Elsen -
Charlotte Meeter -
Eva Schortinghuis -
Gijs van den Brekel -
Kascommissie
Bart Bruijn -
Patrick Lemmens -
Keeperscommissie
Patrick Lemmens - Algemeen
Brechtje de Beer - Keepersspullen
Yvo Heiligers - Keepersspullen
Roderick Alberti - Keepersspullen
Theo Korver - Keepersspullen
Ledenwijzer
Carlijne van Popering -
Caroline Beenen -
Nathalie van der Ploeg -
Mattie van Steensel -
Marleen Fritz -
Tanja Kemme -
Medische Commissie
Carole Lasham -
Gerald Staaks -
Anouk Wald -
Taco van Witsen -
Wouter Herfkens -
Secretariaat
Gaby van de Walle-Voigt - Coördinatie vrijwilligers
Jenny Bertels - Ledenadministratie
Gejo Kamp - Ledenadministratie
Carolijn van Boetzelaer - LISA Beheer
Sponsoring en Businessclub
Daphne Taams -
Willem Van der Mark -
Dave Kroon -
Niels Rehe -
Sandra Pouw -
Oscar Hoefnagels -
Manon van Baardwijk-van Der Linden -
Marjolein Risseeuw - Voorzitter
Sportiviteit & Respect
Micky Cohen de Lara - Voorzitter
Technische Commissie Jeugd
Vincent van de Peppel - Algemeen technisch manager
Saskia Laane - Categoriemanager A jongens en B jongens
Joost Ruempol - Categoriemanager A meisjes
Liesbeth Hogenbirk - Categoriemanager B meisjes
Theo Korver - Categoriemanager C jongens
Frederique Schornagel- Lucassen - Categoriemanager C meisjes
Taco van Witsen - Categoriemanager D jongens
Jose van Kippersluis - Categoriemanager D meisjes
Yvonne Veraart - Categoriemanager Zondag C meisjes
Yvonne Veraart - Categoriemanager Zondag D meisjes
Jeroen Buné - Coördinator Technische Zaken
Gabrielle Slieker - Secretaris
Christian van Nus - Technisch manager jongens
Mark Klijnsma - Technisch manager meisjes
Taco van Witsen - Voorzitter TC Jeugd Breedte jongens
Suzanne Stuurman - Voorzitter TC Jeugd Breedte meisjes
Technische Commissie Jeugd Algemeen
Vincent van de Peppel - Algemeen technisch manager
Hans Otten - Bestuurslid TC Jeugd Breedte
Daan Goote - Bestuurslid TC Lijn
Jeroen Buné - Coördinator Technische Zaken
Gabrielle Slieker - Secretaris
Christian van Nus - Technisch manager jongens
Mark Klijnsma - Technisch manager meisjes
Technische Commissie Jongste Jeugd
Leon Arendsen - Categoriemanager Benjamins
Nynke Quant - Categoriemanager mini's
Leon Arendsen - Categoriemanager Zaterdag E6
Nynke Quant - Categoriemanager Zaterdag E6
Patrick ten Berge - Categoriemanager Zaterdag E8
Meike Wentink - Categoriemanager Zaterdag F
Marlijn Van Straaten - Categoriemanager Zaterdag F
Kathelijne Osterloh - Categoriemanager Zondag
Juliette van Enckevort-van Cleef - Categoriemanager Zondag E8
Karlijn van Hartingsveld - Categoriemanager Zondag F
Jeroen Buné - Coördinator Technische Zaken
Wietske Groenink - Secretaris Jongste Jeugd
Babette Hoefnagels-verdult - Voorzitter
Lilian Rijcken-voigt - Voorzitter
Technische Commissie Senioren
Nicoline Hoogland - Coördinator Seniorenteams
Daan Goote - Coördinator Top
Roy de Roo - Coördinator Veteranenteams
Marguérite de Monchy - Coördinator Veterinnenteams
Eildert Westera - Evenementen zondag
Gabrielle Slieker - Secretaris
Wouter Stemerdink - Trimhockey
Joost Ruempol - Voorzitter
Technische Staf
Vincent van de Peppel - Algemeen technisch manager
Boudewijn van de Bosch - Assistent technisch manager jongens C en D
Karlien Vellinga - Assistent technisch manager meisjes C en D
Hans Otten - Bestuurslid TC Jeugd Breedte
Daan Goote - Bestuurslid TC Lijn
Joost Ruempol - Bestuurslid TC Senioren
Jeroen Buné - Coördinator Technische Zaken
Christian van Nus - Technisch manager jongens
Floris Berkhout - Technisch manager jongste jeugd
Mark Klijnsma - Technisch manager meisjes
Training
Boudewijn van de Bosch - Ass. trainingscoördinator jongste jeugd
Jeroen Buné - Coördinator Technische Zaken
Floris Berkhout - Technisch manager jongste jeugd
Ron Bollen - Trainingscoördinator keepers
Theo Korver - Trainingscoördinator keepers jongste jeugd
Gabrielle Slieker - Trainingsondersteuning Jeugd
Marijke van Rij - Trainingsondersteuning jongste jeugd
Henriette Grijzenhout-van Bavel - Trainingsondersteuning jongste jeugd
Trimhockey
Tim van Duren - Coördinatie maandagavond
Liane de Bie - Coördinatie woensdagavond dames
Jeroen Andriessen - Coördinatie woensdagavond gemengd
Claire de Bruijn - Coördinatie woensdagochtend dames
Jan-Maurits Schoonenberg - Financiën
Wouter Stemerdink - Voorzitter
Verenigingsmanager
Clementine Niermans - Verenigingsmanager
Vertrouwenspersoon
Marre Hassing -
Website
Rudi de Keizer - Website beheer
Wedstrijden
Marleen Lenssen - Kersten - Wedstrijdformulieren
Gabrielle Slieker - Wedstrijdsecretariaat jeugd en senioren
Linda van der Klugt - Wedstrijdsecretariaat jongste jeugd
Floortje Bakker - Wedstrijdsecretariaat zondag jeugd
Ellen van Mourik - Wedstrijdtafel coördinatie
Wedstrijdkleding
Héleen Andringa -
Zaalhockey
Lisette Bakker - Accommodatie
Gabrielle van Waes - Jongste Jeugd en Jeugd
Gerda van Hekesen - Senioren
Paul Goedvolk - Voorzitter
Lonneke van Wijk - Wedstrijdsecretariaat
Jurryt van Arend - Wedstrijdsecretariaat
Zaalhockey Halcommissie
Lisette Bakker -
Bert Hokojoku Voorzitter
Vanessa Wisse-de Jong -
Vincent Ledeboer -
Jaap van Beek -
Bob Vinke -
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]