Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M6E1 v2
16:00 - 17:00 M6E2 v2
16:00 - 17:00 M6E3 v2
16:00 - 17:00 M6E4 v2
16:00 - 17:00 M6E5 v2
16:00 - 17:00 M6E6 v5
16:00 - 17:00 M6E7 v5
16:00 - 17:00 M6E8 v5
16:00 - 17:00 M6E9 v5
16:00 - 17:00 M8E1 v4 M8E5/6/7 horen op veld 5
16:00 - 17:00 M8E2 v4 M8E5/6/7 horen op veld 5
16:00 - 17:00 M8E3 v4 M8E5/6/7 horen op veld 5
16:00 - 17:00 M8E4 v4 M8E5/6/7 horen op veld 5
16:00 - 17:00 M8E5 v3
16:00 - 17:00 M8E6 v3
16:00 - 17:00 M8E7 v3
16:30 - 17:30 JD8 Maarten de Ruijter
Tijn Treep
v1 - AB
17:00 - 18:00 JC3 Koen Douwes Dekker
Lucas de Vries
v3 - AB
17:00 - 18:00 JC4 Maarten van der Vooren
Thomas Hoorweg
v3 - CD
17:00 - 18:00 JC5 Sebas Classen
Tobias Wielinga
v4 - CD
17:00 - 18:00 JD7 Finn Hillen
Scato van den Bemd
v1 - CD
17:00 - 18:00 MC3 Ruben van den Brekel
Storm Gijswijt
v5 - CD
17:00 - 18:00 MC4 Anne Tulleken
Tara van Witsen
v5 - AB
17:00 - 18:00 MC5 Annerieke Drost
Ems Pennink
v4 - AB
17:00 - 18:00 MD4 Jean Paul Petri
Fetze Andringa
v2 - AB
17:00 - 18:00 MD6 Aniek Rutten
Isa Boertjes
v2 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Onno Zweers
Thomas Selles
v1 - AB
18:00 - 19:30 JA1 Peter Sirks
Christian van Nus
v1 - CD
18:00 - 19:00 JB5 Cato van der Werff
Jip Classen
v2 - AB
18:00 - 19:00 JD6 Juriaan Stille
Youp Nederkoorn
v4 - AB
18:00 - 19:00 MB9 Karlien Vellinga v2 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Bernadette Splint
Ariane Ruempol
v5 - AB
18:00 - 19:30 MD2 Lars van den Eijnden
Maarten Kuijpers
v5 - CD
18:00 - 19:00 MD3 Cato Schortinghuis
Maartje van den Brekel
v4 - CD
18:00 - 19:00 MD8 Claire Veenstra
Clarine Schornagel
v3 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Bart Eenkhoorn
Luca van der Linden
v1 - AB
19:00 - 20:00 MA9 Karlien Vellinga v3 - AB
19:00 - 20:00 MB5 Isabelle Koenders
Merel Koenders
v2 - CD
19:30 - 20:30 MA1 Christian van Nus
Harry Kleuver
v1 - CD
19:30 - 21:00 MB1 Eliza van der Laan
Floris Goes
v5 - AB
19:30 - 20:30 MB3 Lars van den Eijnden
Maarten Kuijpers
v3 - CD
20:30 - 22:00 TrimMD Lars van den Eijnden v3 - AB
20:30 - 22:00 TrimMG Anton Visser v4
20:30 - 22:00 TrimMH Ernst jan van Grootel v3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 v4
16:00 - 17:00 J6E2 v4
16:00 - 17:00 J6E3 v4
16:00 - 17:00 J6E4 v4
16:00 - 17:00 J6E5 v4
16:00 - 17:00 J6E6 v4
16:00 - 17:00 JD3 Joep Berkhout v1 - AB
16:00 - 17:00 JD4 Felix van Logtestijn
Hidde Koelman
v1 - CD
16:30 - 17:30 MC7 Marilotte Vinke
Tessa van Elderen
v2 - CD
16:30 - 17:30 MC8 Floris Groot
Quint Bormans
v2 - AB
16:30 - 17:30 MC9 Thijn Hillen
Joep van der Mark
v3 - AB
17:00 - 18:30 JB2 Floris Janssen
Daniel Mackay
v3 - CD
17:00 - 18:00 JB4 Matthijs Rijnvis
Pepijn Oomen
v4 - AB
17:00 - 18:30 JC1 Boudewijn van de Bosch
Gijs van Schaardenburg
v1 - CD
17:00 - 18:00 JC6 Hugo ten Brink
Adne Hokojoku
v4 - CD
17:00 - 18:30 JD1 Bram Goossens
Splinter Boogaard
v5 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Floris Berkhout
Mats Bannink
v5 - CD
17:00 - 18:30 MB2 Daaf van Seventer
Kiki Krijnen
v1 - AB
17:30 - 18:30 MA3 Christian van Nus v2 - CD
17:30 - 18:30 MA4 Karlien Vellinga v2 - AB
17:30 - 18:30 MC6 Lars van den Eijnden v3 - AB
18:00 - 19:00 JB3 Max Duijnisveld v4 - CD
18:00 - 19:00 MB6 Gijs Tielemans
Ralph Tuinman
v4 - AB
18:30 - 20:00 JA2 Daniel Mackay
Floris Janssen
v5 - AB
18:30 - 19:30 JB1 Luca van der Linden v5 - CD
18:30 - 20:00 MA1 Christian van Nus
Harry Kleuver
v1 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Daaf van Seventer
Ernst jan van Grootel
v1 - AB
18:30 - 19:30 MA5 Karlien Vellinga v2 - AB
18:30 - 19:30 MA6 Boudewijn van de Bosch v2 - CD
18:30 - 19:30 MD9 Javier Korver
Tijmen de Nooijer
v3 - AB
19:00 - 20:00 JA3 Koen Hylkema v4 - AB
19:00 - 20:00 MA8 Linde Robbemondt v4 - CD
19:30 - 20:30 MA7 Arun van den Eijnden
Lars van den Eijnden
v2 - CD
19:30 - 20:30 MB10 Thijs Kalee v2 - AB
19:30 - 20:30 MB7 Lars van den Eijnden v3 - CD
19:30 - 20:30 MB8 Boudewijn van de Bosch v3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Christian van Nus
David ten Hove
v1
20:00 - 22:00 Heren 1 Jaap Overgaauw
Rogier Hofman
Vincent van de Peppel
v5
20:30 - 22:00 Dames 2 Harry Kleuver v4 - CD
20:30 - 22:00 Dames B v3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Mark Klijnsma
Niels Voigt
v4 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Daaf van Seventer v2 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Boudewijn van de Bosch v3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 J8E1 v4
13:00 - 14:00 J8E2 v4
13:00 - 14:00 J8E5 v3
13:00 - 14:00 J8E6 v3
13:00 - 14:00 M6E1 v5
13:00 - 14:00 M6E2 v5
13:00 - 14:00 M6E3 v5
14:00 - 15:00 J8E3 v5
14:00 - 15:00 J8E4 v5
14:00 - 15:00 M8E1 v3
14:00 - 15:00 M8E2 v3
14:00 - 15:00 M8E3 v4 - AB
15:00 - 16:00 M8E4 v3
15:00 - 16:00 M8E5 v3
15:00 - 16:00 M8E6 v4
15:00 - 16:00 M8E7 v4
16:00 - 17:00 JF1 v2
16:00 - 17:00 JF2 v2
16:00 - 17:00 JF3 v2
16:00 - 17:00 JF4 v2
16:00 - 17:00 JF5 v2
16:00 - 17:00 MD5 Claartje van Nunen v1 - CD
16:00 - 17:00 MF1 v3
16:00 - 17:00 MF2 v3
16:00 - 17:00 MF3 v3
16:00 - 17:00 MF4 v3
16:00 - 17:00 MF5 v3
16:00 - 17:00 MF6 v4
16:00 - 17:00 MF7 v4
16:00 - 17:00 MF8 v4
16:00 - 17:00 MF9 v4
16:30 - 17:30 JC5 Sebas Classen
Tobias Wielinga
v5 - AB
16:30 - 17:30 JC6 Hugo ten Brink
Adne Hokojoku
v5 - CD
17:00 - 18:00 JD5 Naut van Heeswijk
Ties Andringa
v1 - AB
17:00 - 18:00 JD7 Finn Hillen
Scato van den Bemd
v4 - AB
17:00 - 18:00 JD8 Maarten de Ruijter
Tijn Treep
v4 - CD
17:00 - 17:45 keepers D Anna Veenstra
Dexter van Osch
Eva Bom
Josephine Weidema
Luka Verbeek
Ron Bollen
v3 - CD
17:00 - 18:30 MC2 Floris Pera
Tom Sirks
v1 - CD
17:00 - 18:00 MD10 Cato van Dieten
Fleur Reitsma
v3 - AB
17:00 - 18:00 MD7 Bente van de Kant
Guusje Siebers
v2 - CD
17:00 - 18:00 MD9 Javier Korver
Tijmen de Nooijer
v2 - AB
17:30 - 19:00 JC1 Boudewijn van de Bosch
Gijs van Schaardenburg
v5 - AB
17:30 - 19:00 JC2 Alexander de Jong
Ernst jan van Grootel
v5 - CD
17:45 - 18:30 keepers C Anna Veenstra
Dexter van Osch
Eva Bom
Josephine Weidema
Luka Verbeek
Ron Bollen
v3 - CD
18:00 - 19:00 JC3 Koen Douwes Dekker
Lucas de Vries
v4 - AB
18:00 - 19:00 JC4 Maarten van der Vooren
Thomas Hoorweg
v4 - CD
18:00 - 19:00 MB4 Karlien Vellinga v2 - AB
18:00 - 19:00 MC3 Ruben van den Brekel
Storm Gijswijt
v3 - AB
18:00 - 19:00 MC9 Thijn Hillen
Joep van der Mark
v2 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Bernadette Splint
Ariane Ruempol
v1 - AB
18:30 - 19:15 keepers B Aerjen Koeneman
Anna Veenstra
Eva Bom
Ron Bollen
v3 - CD
18:30 - 19:30 MC1 Onno Zweers v1 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Peter Sirks
Ernst jan van Grootel
v5 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Eliza van der Laan
Floris Goes
v5 - CD
19:00 - 20:00 MB8 Boudewijn van de Bosch v4 - AB
19:00 - 20:00 MB9 Lars van den Eijnden v4 - CD
19:15 - 20:00 keepers A Aerjen Koeneman
Ron Bollen
v3 - CD
19:30 - 20:30 JB5 Cato van der Werff
Jip Classen
v1 - CD
20:00 - 21:00 vaste keepers Senio v3 - CD
20:30 - 22:00 Dames A Christian van Nus v1 - CD
20:30 - 22:00 Dames D v5 - AB
20:30 - 22:00 Dames F v5 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Onno Zweers v4 - CD
20:30 - 22:00 Heren A Boudewijn van de Bosch v1 - AB
20:30 - 22:00 Heren B Ernst jan van Grootel v2 - AB
20:30 - 22:00 Heren D Daniel Mackay v2 - CD
20:30 - 22:00 Heren E Lars van den Eijnden v4 - AB
20:30 - 22:00 TrimWG Eildert Westera v3 - AB
20:30 - 22:00 TrimWH Roy de Roo v3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M6E4 v3
16:00 - 17:00 M6E5 v3
16:00 - 17:00 M6E6 v3
16:00 - 17:00 M6E7 v4
16:00 - 17:00 M6E8 v4
16:00 - 17:00 M6E9 v4
16:00 - 17:00 MD4 Jean Paul Petri v1 - CD
17:00 - 18:00 JD3 Joep Berkhout
Pieter Berkhout
v3 - CD
17:00 - 18:00 JD4 Felix van Logtestijn
Hidde Koelman
v3 - AB
17:00 - 18:00 JD6 Juriaan Stille
Youp Nederkoorn
v4 - CD
17:00 - 18:30 MA1 Christian van Nus
Harry Kleuver
v5 - AB
17:00 - 18:30 MA2 Daaf van Seventer
Ernst jan van Grootel
v5 - CD
17:00 - 18:30 MC2 Floris Pera
Tom Sirks
v1 - CD
17:00 - 18:00 MC4 Anne Tulleken
Tara van Witsen
v2 - AB
17:00 - 18:00 MC5 Annerieke Drost
Ems Pennink
v2 - CD
17:00 - 18:00 MC8 Floris Groot
Quint Bormans
v4 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Lars van den Eijnden
Maarten Kuijpers
v1 - AB
18:00 - 19:00 MA5 Karlien Vellinga v3 - CD
18:00 - 19:00 MA6 Boudewijn van de Bosch v3 - AB
18:00 - 19:00 MC7 Marilotte Vinke
Tessa van Elderen
v4 - AB
18:00 - 19:00 MD3 Cato Schortinghuis
Maartje van den Brekel
v4 - CD
18:00 - 19:00 MD8 Claire Veenstra
Clarine Schornagel
v2 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Bart Eenkhoorn
Luca van der Linden
v5 - AB
18:30 - 20:00 JD1 Bram Goossens
Splinter Boogaard
v1 - AB
18:30 - 20:00 JD2 Floris Berkhout
Mats Bannink
v1 - CD
18:30 - 20:00 MB5 Isabelle Koenders
Merel Koenders
vmvf
18:30 - 19:30 MB7 Lars van den Eijnden v2 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Onno Zweers
Thomas Selles
v5 - CD
19:00 - 20:00 MA3 Christian van Nus v4 - CD
19:00 - 20:00 MA4 Karlien Vellinga v4 - AB
19:00 - 20:00 MA8 Linde Robbemondt v2 - AB
19:00 - 20:00 MB1 Eliza van der Laan
Floris Goes
v3 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Daaf van Seventer
Kiki Krijnen
v3 - AB
19:30 - 20:30 MA9 Boudewijn van de Bosch v2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Christian van Nus
David ten Hove
v5
20:00 - 22:00 Heren 1 Jaap Overgaauw
Rogier Hofman
Vincent van de Peppel
v1
20:30 - 22:00 Dames 2 Harry Kleuver v4 - CD
20:30 - 22:00 Dames C Floris Pera v3 - CD
20:30 - 22:00 Dames E v2 - AB
20:30 - 22:00 Heren C Eildert Westera v3 - AB
20:30 - 22:00 Heren VL1 v2 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Daaf van Seventer v4 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 v4
16:00 - 17:00 J6E2 v4
16:00 - 17:00 J6E3 v4
16:00 - 17:00 J6E4 v4
16:00 - 17:00 J6E5 v4
16:00 - 17:00 J6E6 v4
16:00 - 17:00 J8E1 v3
16:00 - 17:00 J8E2 v3
16:00 - 17:00 J8E3 v3
16:00 - 17:00 J8E4 v3
16:00 - 17:00 J8E5 v3
16:00 - 17:00 J8E6 v3
16:00 - 17:00 JD1 v1 - CD om de week
16:00 - 17:00 MC6 Hidde Klein Bog
Lars van den Eijnden
v5 - AB
16:00 - 17:00 MD1 v1 - CD Om de week
17:00 - 18:00 JA1 Mark Klijnsma
Peter Sirks
Ernst jan van Grootel
v5 - AB
17:00 - 18:30 JA2 Daniel Mackay
Floris Janssen
v5 - CD
17:00 - 18:00 JB3 Max Duijnisveld v4 - AB
17:00 - 18:00 JC1 Boudewijn van de Bosch
Gijs van Schaardenburg
v1 - CD
17:00 - 18:30 JC2 Alexander de Jong
Ernst jan van Grootel
v1 - AB
17:00 - 17:45 Keepers E6 Anna Veenstra
Ernst Kollmann
Eva Bom
Geeske Alberti
Lucas Wolffenbuttel
Ron Bollen
v2 - AB
17:00 - 18:00 MB6 Gijs Tielemans
Ralph Tuinman
v2 - CD
17:00 - 18:00 MD10 Cato van Dieten
Fleur Reitsma
v3
17:00 - 18:00 MD5 Annika Goudriaan
Claartje van Nunen
v3
17:00 - 18:00 MD6 Aniek Rutten
Isa Boertjes
v3
17:00 - 18:00 MD7 Bente van de Kant
Guusje Siebers
v4 - CD
17:45 - 18:30 Keepers E8 Anna Veenstra
Eva Bom
Geeske Alberti
Ernst Kollmann
Lucas Wolffenbuttel
Ron Bollen
v2 - AB
18:00 - 19:00 JA3 Koen Hylkema v3 - CD
18:00 - 19:00 JD5 Naut van Heeswijk
Ties Andringa
v1 - CD
18:00 - 19:00 MA7 Arun van den Eijnden
Lars van den Eijnden
v2 - CD
18:00 - 19:00 MB10 Thijs Kalee v4 - CD
18:00 - 19:00 MB3 Lars van den Eijnden
Maarten Kuijpers
v3 - AB
18:00 - 19:00 MB4 Karlien Vellinga v4 - AB
18:30 - 20:00 JB2 Floris Janssen
Daniel Mackay
v5 - CD
18:30 - 19:30 JB4 Matthijs Rijnvis
Pepijn Oomen
v5 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Jaap Overgaauw
Rogier Hofman
Vincent van de Peppel
v1
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 Boudewijn van de Bosch v3 - AB
19:00 - 20:30 Jong Heren 2 Boudewijn van de Bosch v3 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 Niels Voigt v5 - CD
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]