Commissies/vrijwilligers

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Remko Mens - Kluscommissie
Bob Vinke - Kluscommissie
Joost Kolijn - Kluscommissie
Arbitrage
Tijn Maathuis - Algemene coördinatie Arbitrage (voorzitter)
Rolf Phielix - Commissielid MC en CS+ indeling lijnteams
Alwiene Sterk - Coördinatie/Voorzitter MC en CS+
Marjolijn van Staveren-de Pee - Cursus/examencoördinatie
Elisabeth Kuipers - Cursus/examencoördinatie
Leontien de Haan-van 't Wout - Cursus/examencoördinatie
Maartje Mijnhardt - Cursus/examencoördinatie
Marieke ter Stege - Scheidsrechterindeling senioren
Mathilde Alfons - Scheidsrechterindeling zaterdag
Mirjam Hubregtse - Scheidsrechterindeling zaterdag
Eildert Westera - Tuchtcommissie
AVG/Privacy
Karin Bom -
Bar
Jan van Nederveen - Barbeheer
Alexandra Stollenwerck-monincx - Bardienstindeling
Daniël Bowen - Bardienstindeling
Bestuur
Carolien Schaafsma-bielderman - Accommodatie
Oscar Rijcken-voigt - Penningmeester
Karin Bom - Secretaris
Suzanne Stuurman - TC Junioren & Jongste Jeugd
Daan Goote - TC Lijn
Joost Ruempol - TC Senioren & Communicatie
Marc van Wijk - Voorzitter
Communicatiecommissie
Anouk Buijs-bartels - Commissies/pers/nieuwsberichten/social
Marielle Klein - Nieuwsbrief/evenementen/nieuwsberichten/social
Martine Jongkind - Pers/contact bestuur/nieuwsberichten/social
Miek van Setten - Video content/nieuwsbrief/nieuwsberichten/social
Dennis Zijlstra - Website/design/nieuwsberichten/social
Evenementencommissie
Nico de Boer -
Mischa Beekman -
Alwine Hoek - Voorzitter
Evenementencommissie Jongste Jeugd
Marjol te Riele -
Joy Huesmann-overmeer -
Eva Lucassen-olde Heuvelt -
Pauline Arendsen -
Eefje Jonker-van Dun -
Corinne Hamming -
Sylvia Sluis -
Marlies van Kessel - Voorzitter
Familietoernooi organisatie
Pauline Verheijen -
Frederique Hijmans-brand -
Pauline Arendsen -
Annemijn Snuif -
Sharon Campman -
Lizette de Pagter -
Karlijn van Hartingsveld -
Financiële Adviescommissie
Maarten Onland -
Robert Bogaardt -
Manus Fleskens -
Roel Thijssen -
Financiën
Daphne Taams - Contributie en debiteuren beheer
Corinne van Messel - Contributie en debiteuren beheer
Oscar Rijcken-voigt - Penningmeester
Goois Jeugd Kampioenschap
Margot Haitink -
Suzanne Colsen -
Cornelie Ruempol - van asch van Wijck -
Rudi de Keizer -
ICT Commissie
Geert Gerritsen -
Rudi de Keizer -
Frits Steenmeijer -
Jeugdbestuur
Kars van der Laan -
Ariane Ruempol -
Winter Kock -
Ruben van den Brekel -
Otto Brouwers -
Eva Schortinghuis - Voorzitter
Kascommissie
Maarten de Haas -
Patrick Lemmens -
Diederik Schornagel -
Keeperscommissie
Patrick Lemmens - Algemeen
Brechtje de Beer - Keepersspullen
Roderick Alberti - Keepersspullen
Yvo Heiligers - Keepersspullen
Feya van Waalwijk Van Doorn - Keepersspullen
Kleding commissie
Eileen Koenraad -
Anne Evers -
Ledenwijzer
Carlijne van Popering -
Caroline Beenen -
Nathalie van der Ploeg -
Mattie van Steensel -
Marleen Fritz Voorzitter
Tanja Kemme -
Medische Commissie
Gerald Staaks -
Flore Heiligers-Teeuwen -
Taco van Witsen Voorzitter
Wouter Herfkens -
Anouk Wald -
Eline van den Berg-Faber -
Secretariaat
Gaby van de Walle-Voigt - Coördinatie vrijwilligers
Jenny Bertels - Ledenadministratie
Gejo Kamp - Ledenadministratie
Carolijn van Boetzelaer - LISA Beheer
Sponsoring en Businessclub
Oscar Hoefnagels Penningmeester
Hendrik Greven Online sponsoring en reclameborden
Sandra Pouw Secretariaat
Patrick Kelder New Business Development
Manon van Baardwijk-van Der Linden Teamkleding
Marjolein Risseeuw - Voorzitter
Sportiviteit & Respect
Tanja Dik - Voorzitter
Technische Commissie Jeugd
Vincent van de Peppel - Algemeen technisch manager
Yvonne Veraart - assistent categorie manager meisjes C & D
Karlien Vellinga - Assistent Technisch Manager
Boudewijn van de Bosch - Assistent Technisch Manager
Suzanne Stuurman - Bestuurslid TC Junioren & Jongste Jeugd
Daan Goote - Bestuurslid TC Lijn
Saskia Laane - Categoriemanager A jongens en B jongens
Charles Marres - Categoriemanager A meisjes
Liesbeth Hogenbirk - Categoriemanager B meisjes
Jose van Kippersluis - Categoriemanager C jongens
Frederique Schornagel- Lucassen - Categoriemanager C meisjes
Coen van Driel - Categoriemanager D jongens
Juliette van Enckevort-van Cleef - Categoriemanager D meisjes
Jeroen Buné - Coördinator Technische Zaken
Hester Schortinghuis-Kernkamp - Lijnmanager Jongens A/B
Anton-Pieter van Logtestijn - Lijnmanager Jongens C/D
Janine Nanninga - Lijnmanager Meisjes A/B
Jan van Rhee - Lijnmanager Meisjes C/D
Gabrielle Slieker - Secretaris
Christian van Nus - Technisch manager
Mark Klijnsma - Technisch manager
Theo Korver - Voorzitter TC Jeugd Breedte
Technische Commissie Jongste Jeugd
Karlijn van Hartingsveld - Categoriemanager Zondag E6
Suzanne Stuurman - Bestuurslid TC Junioren & Jongste Jeugd
Ronald van Kampen - Categoriemanager Benjamins
Frederike Regenboog - Categoriemanager Benjamins
Meike Wentink - Categoriemanager Zaterdag E6
Marlijn Van Straaten - Categoriemanager Zaterdag E6
Jan Schouten - Categoriemanager Zaterdag E8
Chantal van Baalen - Categoriemanager Zaterdag E8
Nynke Quant - Categoriemanager Zaterdag F
Pauline Arendsen - Categoriemanager Zaterdag F
Ilse Bögels - Categoriemanager Zondag E8
Sjoerd de Bruijn - Categoriemanager Zondag F
Jeroen Buné - Coördinator Technische Zaken
Cindy van Liempdt - Secretaris Jongste Jeugd
Mark Klijnsma - Technisch manager jongste jeugd
Henriette Grijzenhout-van Bavel - Trainingscoördinator
Miranda van der Kwaak - Trainingsondersteuning jongste jeugd
Inge Mulder- Van Gulden - Trainingsondersteuning jongste jeugd
Babette Hoefnagels-verdult - Voorzitter TC Jongste Jeugd
Leon Arendsen - Voorzitter TC Jongste Jeugd
Technische Commissie Senioren
Mark Klijnsma - Coördinator Seniorenteams
Nicoline Hoogland - Coördinator Seniorenteams
Daan Goote - Coördinator Top
Roy de Roo - Coördinator Veteranenteams
Marguérite de Monchy - Coördinator Veterinnenteams
Eildert Westera - Evenementen zondag
Gabrielle Slieker - Secretaris
Liane de Bie - Trimhockey
Joost Ruempol - Voorzitter
Technische Staf
Vincent van de Peppel - Algemeen technisch manager
Karlien Vellinga - Assistent Technisch Manager
Boudewijn van de Bosch - Assistent Technisch Manager
Daan Goote - Bestuurslid Lijnhockey & H1/D1
Suzanne Stuurman - Bestuurslid TC Junioren & Jongste Jeugd
Joost Ruempol - Bestuurslid TC Senioren
Jeroen Buné - Coördinator Technische Zaken
Christian van Nus - Technisch manager
Mark Klijnsma - Technisch manager
Mark Klijnsma - Technisch manager jongste jeugd
Ron Bollen - Trainingscoördinator keepers
Gabrielle Slieker - Trainingsondersteuning Jeugd
Trimhockey
Tim van Duren - Coördinatie maandagavond
Jeroen Andriessen - Coördinatie woensdagavond gemengd
Margot Haitink - Coördinatie woensdagochtend dames
Jan-Maurits Schoonenberg - Financiën
Liane de Bie - Voorzitter
Verenigingsmanager
Clementine Niermans - Verenigingsmanager
Vertrouwenspersoon
Marre Hassing -
Website
Rudi de Keizer - Website beheer
Wedstrijden
Lonneke van Wijk - Afgelastingen jongste jeugd zaterdag en zondag
Marleen Lenssen - Kersten - Wedstrijdformulieren jongste jeugd, jeugd en senioren
Gabrielle Slieker - Wedstrijdsecretariaat jeugd en senioren
Gabrielle Slieker - Wedstrijdsecretariaat jongste jeugd zaterdag en zondag
Ellen van Mourik - Wedstrijdtafel coördinatie
Zaalhockey
Lisette Bakker - Accommodatie
Gabrielle van Waes - Jongste Jeugd en Jeugd
Marjon Haijtink - Senioren
Paul Goedvolk - Voorzitter
Martine Mittertreiner - Wedstrijdsecretariaat
Lonneke van Wijk - Wedstrijdsecretariaat
Jurryt van Arend - Wedstrijdsecretariaat
Zaalhockey Halcommissie
Lisette Bakker -
Jaap van Beek -
Bert Hokojoku -
Vanessa Wisse-de Jong -
Vincent Ledeboer -
Bob Vinke Voorzitter
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]