Fluitschema

Junioren
Jongste jeugd
Meisjes
MA1 - GHBS MA1
14:00 - Veld 1 (RABOBANK)
Nog geen scheids. ingepland
MA3 - Hockey Club Zeewolde MA1
15:50 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Rogier van Schalkwijk en Albert Jan van Zijl
MA5 - MHC Leusden MA5
17:40 - Veld 5
Fluiten:Jacques Craenen en Rein van Deursen
MA7 - MHC Leusden MA4
17:55 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Conny van Dijk en Frans Jan Middelman
MB10 - MHC Woerden MB6
16:20 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Jakob Boonman en Floor Zeguers-Boswinkel
MB3 - Hockeyclub Amersfoort MB4
17:40 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Anton-Pieter van Logtestijn en Aldo Veenstra
MB6 - Hockey Club Naarden MB7
17:55 - Veld 3
Fluiten:Bram Boertjes en Myriam Keijzer
MB8 - Schaerweijde MB8
16:05 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Dries Bartelink en Paul Driessen
MB9 - Hockey Club Houten MB7
16:20 - Veld 3
Fluiten:William Blietz en Marleen Lenssen - Kersten
MC3 - SV Phoenix MC2
09:45 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MC5 - Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC3
14:45 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
MC6 - Hockey Club Houten MC5
14:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
MC7 - Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC4
11:20 - Veld 3
Fluiten:Daphne Taams en Robin Romijn
MD1 - Hockey Club Houten MD1
08:30 - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
MD2 - HC IJsseloever MD1
12:10 - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
MD8 - HMHC MD7
13:10 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
MD9 - MHC Fletiomare MD13
11:35 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes
M8E2 - Hockeyclub SCHC M8E2
09:45 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
M8E3 - SV Phoenix M8E3
09:45 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
M8E5 - HC Leerdam M8E2
10:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
M6E2 - Hockey Club Houten M6E2
08:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
M6E4 - Loenense MHC M6E3
08:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
M6E5 - MHC Fletiomare M6E8
08:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
M6E7 - MMHC Voordaan M6E4
08:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
MF4 - Baarnse Mixed Hockey Vereniging MF4
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
MF5 - Schaerweijde MF4
09:15 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
MF7 - MHC Leusden MIXF3
09:15 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
MF8 - MHC Fletiomare MF9
09:15 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JA1 - Apeldoorn JA1
14:00 - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
JB2 - MHC Woerden JB1
12:10 - Veld 1 (RABOBANK)
Nog geen scheids. ingepland
JB3 - M.H.C. Hoevelaken JB1
15:50 - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
JB5 - 't Spandersbosch JB3
17:40 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Patrick Lemmens en Florian Hillen
JC1 - MHC Leusden JC1
10:20 - Veld 1 (RABOBANK)
Nog geen scheids. ingepland
JC2 - M.H.C. LELYSTAD JC1
10:20 - Veld 5
Nog geen scheids. ingepland
JC5 - MHC Leusden JC2
14:45 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
JD1 - MHC Fletiomare JD1
08:30 - Veld 1 (RABOBANK)
Nog geen scheids. ingepland
JD3 - Schaerweijde JD2
11:20 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
JD5 - Hockey Club Zeewolde JD1
13:10 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
JD7 - MHC Soest JD3
12:55 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
J8E2 - Driebergse Mixed Hockey Club Shinty J8E3
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
J8E4 - Hockeyclub SCHC J8E5
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
J8E6 - Almeerse HC J8E3
10:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
J6E2 - Hockeyclub SCHC J6E1
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
JF2 - SV Phoenix JF1
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
JF4 - MHC Fletiomare JF5
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]