Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
manager Angele van Norren-Devis
trainercoach Barry Goudsmit
assistent trainercoach Isabelle van Norren

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
USHC D1 IJsseloever D1 0:00
VVV D1 Amersfoort D1 0:00
Gron.Studs D1 GCHC D1 0:00
Naarden D1 GHBS D1 12:45
Fletiomare D1 AthenA D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Houten D1 10 25 8 1 1
2 USHC D1 10 22 7 1 2
3 GCHC D1 10 20 6 2 2
4 GHBS D1 10 20 6 2 2
5 VVV D1 10 18 5 3 2
6 Fletiomare D1 10 16 5 1 4
7 AthenA D1 10 14 4 2 4
8 Naarden D1 10 7 2 1 7
9 IJsseloever D1 10 7 2 1 7
10 Gron.Studs D1 10 3 0 3 7
11 Amersfoort D1 10 3 0 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 feb !Reservering Barcelona n.n.b uit
10 feb !Reservering Barcelona n.n.b uit
11 feb !Reservering Barcelona n.n.b uit
12 feb !Reservering Barcelona n.n.b uit
14 feb !Reservering training 20-22 uur n.n.b thuis
16 feb !Reservering training 20-22 uur n.n.b thuis - Veld 1 (RABOBANK)
19 feb Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis - Veld 1 (RABOBANK)
21 feb !Reservering training 20-22 uur n.n.b thuis
23 feb !Oefenwedstrijd nnb n.n.b thuis - Veld 5
25 feb U.S.H.C. D1 n.n.b thuis - Veld 1 (RABOBANK)
28 feb !Reservering training 20-22 uur n.n.b thuis
2 mrt Hockeyclub SCHC D2 n.n.b thuis - Veld 1 (RABOBANK)
5 mrt GHBS D1 12:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)
10 mrt AMHC Westerpark D1 n.n.b uit
19 mrt Hockey Club Houten D1 12:45 uit
26 mrt MHC Fletiomare D1 n.n.b thuis
2 apr Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' D1 n.n.b uit
16 apr Hockeyclub VVV D1 n.n.b thuis
23 apr U.S.H.C. D1 n.n.b uit
30 apr HC IJsseloever D1 12:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)
7 mei Hockeyclub Amersfoort D1 n.n.b uit
14 mei G.C.H.C. D1 12:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)
21 mei HC Athena D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
GHBS D1 Naarden D1 (4-2)final
AthenA D1 Fletiomare D1 (2-1)final
GCHC D1 Gron.Studs D1 (1-0)scheduled
IJsseloever D1 USHC D1 (1-2)final
Amersfoort D1 VVV D1 (1-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
USHC D1 Amersfoort D1 (3-1)final
VVV D1 GCHC D1 (2-1)final
Gron.Studs D1 AthenA D1 (0-0)final
Houten D1 IJsseloever D1 (3-1)final
Fletiomare D1 GHBS D1 (4-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
GHBS D1 Gron.Studs D1 (5-1)scheduled
AthenA D1 VVV D1 (2-2)final
GCHC D1 USHC D1 (2-5)final
Amersfoort D1 IJsseloever D1 (1-1)scheduled
Naarden D1 Houten D1 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
USHC D1 AthenA D1 (2-1)final
VVV D1 GHBS D1 (1-2)final
Houten D1 Amersfoort D1 (2-2)final
Fletiomare D1 Naarden D1 (1-0)final
IJsseloever D1 GCHC D1 (1-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Naarden D1 Gron.Studs D1 (2-1)scheduled
Fletiomare D1 Houten D1 (0-1)final
GHBS D1 USHC D1 (0-0)final
AthenA D1 IJsseloever D1 (2-0)final
GCHC D1 Amersfoort D1 (7-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
VVV D1 Naarden D1 (1-1)final
Gron.Studs D1 Fletiomare D1 (0-3)final
Houten D1 GCHC D1 (2-3)final
IJsseloever D1 GHBS D1 (1-2)final
Amersfoort D1 AthenA D1 (1-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Naarden D1 USHC D1 (1-5)final
Fletiomare D1 VVV D1 (2-3)final
GHBS D1 Amersfoort D1 (4-2)final
AthenA D1 GCHC D1 (1-2)final
Gron.Studs D1 Houten D1 (1-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
GCHC D1 GHBS D1 (1-1)final
USHC D1 Fletiomare D1 (1-0)final
VVV D1 Gron.Studs D1 (2-2)final
IJsseloever D1 Naarden D1 (3-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Naarden D1 Amersfoort D1 (3-0)scheduled
Fletiomare D1 IJsseloever D1 (3-2)final
GHBS D1 AthenA D1 (4-3)final
VVV D1 Houten D1 (1-3)final
Gron.Studs D1 USHC D1 (1-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
GHBS D1 Houten D1 (1-3)final
GCHC D1 Naarden D1 (3-2)final
USHC D1 VVV D1 (0-1)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
IJsseloever D1 Gron.Studs D1 (1-0)scheduled
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Houten D1 AthenA D1 (1-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
VVV D1 IJsseloever D1 (2-0)final
Gron.Studs D1 Amersfoort D1 (1-1)final
Houten D1 USHC D1 (3-1)final
Naarden D1 AthenA D1 (1-2)final
Fletiomare D1 GCHC D1 (1-1)final
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Amersfoort D1 Fletiomare D1 (0-2)final
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]