Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
manager Peter Sirks
assistent trainer Rogier Hofman
trainercoach Vincent van de Peppel
assistent trainercoach Jaap Overgaauw
aanvoerder Floris Leufkens
looptrainer Wendy Visser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H1 Naarden H1 14:45
Helmond H1 Hilversum H1 14:45
Huizen H1 Alecto H1 14:45
Leonidas H1 Push H1 14:45
Reigers H1 Xenios H1 14:45
Ring Pass Delft H1 Zwolle H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 10 26 8 2 0
2 Ring Pass Delft H1 10 21 6 3 1
3 Huizen H1 10 20 6 2 2
4 Xenios H1 10 20 6 2 2
5 Push H1 10 13 3 4 3
6 Zwolle H1 10 12 3 3 4
7 Alecto H1 10 11 2 5 3
8 Naarden H1 10 10 2 4 4
9 Breda H1 10 9 2 3 5
10 Leonidas H1 10 9 2 3 5
11 Hilversum H1 10 8 1 5 4
12 Helmond H1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov BH&BC Breda H1 14:45 uit
8 mrt Xenios H1 n.n.b thuis
15 mrt HMHC H1 n.n.b uit
22 mrt L.S.C. ALECTO H1 n.n.b thuis
29 mrt B.H.V. Push H1 n.n.b uit
5 apr HC Zwolle H1 n.n.b thuis
19 apr Ring Pass Delft H1 n.n.b uit
26 apr R.H.V. Leonidas H1 n.n.b thuis
3 mei Huizer HC H1 n.n.b uit
10 mei HC Helmond H1 n.n.b thuis
17 mei MHC de Reigers H1 n.n.b uit
24 mei BH&BC Breda H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alecto H1 Helmond H1 3-1
Hilversum H1 Reigers H1 0-1
Ring Pass Delft H1 Breda H1 1-0
Push H1 Huizen H1 1-2
Zwolle H1 Leonidas H1 4-3
Xenios H1 Naarden H1 6-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Naarden H1 Hilversum H1 3-3
Reigers H1 Alecto H1 5-0
Breda H1 Xenios H1 4-0
Huizen H1 Zwolle H1 4-3
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Helmond H1 Push H1 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto H1 Naarden H1 3-4
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 2-2
Hilversum H1 Xenios H1 1-4
Zwolle H1 Helmond H1 3-2
Push H1 Reigers H1 1-2
Leonidas H1 Breda H1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda H1 Hilversum H1 3-3
Xenios H1 Alecto H1 0-0
Helmond H1 Ring Pass Delft H1 1-1
Naarden H1 Push H1 2-3
Reigers H1 Zwolle H1 3-2
Huizen H1 Leonidas H1 6-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Push H1 Xenios H1 3-3
Leonidas H1 Helmond H1 5-1
Ring Pass Delft H1 Reigers H1 1-4
Zwolle H1 Naarden H1 3-5
Alecto H1 Hilversum H1 1-1
Huizen H1 Breda H1 6-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Xenios H1 Zwolle H1 3-1
Reigers H1 Leonidas H1 2-2
Helmond H1 Huizen H1 0-4
Hilversum H1 Push H1 3-4
Breda H1 Alecto H1 3-4
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 1-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H1 Xenios H1 4-3
Leonidas H1 Naarden H1 2-2
Huizen H1 Reigers H1 2-3
Helmond H1 Breda H1 1-6
Push H1 Alecto H1 1-1
Zwolle H1 Hilversum H1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Breda H1 Push H1 3-3
Naarden H1 Huizen H1 2-3
Alecto H1 Zwolle H1 3-3
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 2-5
Reigers H1 Helmond H1 4-1
Xenios H1 Leonidas H1 5-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Reigers H1 Breda H1 3-2
Zwolle H1 Push H1 1-1
Huizen H1 Xenios H1 3-4
Helmond H1 Naarden H1 1-1
Leonidas H1 Hilversum H1 2-3
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Naarden H1 Reigers H1 4-4
Push H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Hilversum H1 Huizen H1 2-2
Zwolle H1 Breda H1 3-1
Xenios H1 Helmond H1 1-0
Alecto H1 Leonidas H1 3-4
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]