Diensten

Bij jeugdleden worden de diensten gedaan door de ouders of verzorgers.



zaterdag 19 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:15  Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:15 - 15:15  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:15 - 19:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Frederik Elzinga Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Madeline Claushuis Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Stefanie de Vos-muijser Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Philip Bondrager Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Ruud Teeuwen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Lars Middelhoek Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
zondag 20 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
12:30 - 17:00  Cato van der Werff Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Fleur van Bladeren Barhoofd 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Marc van Wijk Bestuursdienst 
zaterdag 26 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
09:15 - 13:15  Maaike Thoomes Dekker Barhoofd 
13:15 - 17:15  Laurens Vuurboom Barhoofd 
17:00 - 17:30  Daan Wijnmaalen Barhoofd 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
zondag 27 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Pepijn Thoomes Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Daan Wijnmaalen Barhoofd 
11:30 - 15:30  Geert-Jan Bouhuis Barhoofd 
15:30 - 20:00  Marlou van der Werff Barhoofd 
19:30 - 20:00  Jasper Feenstra Barhoofd 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Suzanne Stuurman Bestuursdienst 
zaterdag 2 november 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:15  Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:15 - 15:15  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:15 - 19:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Mirjam Zwemer Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Feline Brandts Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Susanne Dollekamp-Nuninga Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Lot Verbeek Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Emilie van Dam Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Margo Soontiens-de Groot Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Daan Goote Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
zondag 3 november 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Iris de Roever Van Der Ploeg Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Judith Arkesteijn Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Marc van Wijk Bestuursdienst 
zaterdag 9 november 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:15  Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:15 - 15:15  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:15 - 19:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Marije Huiskes-tolsma Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Juliette Padmos Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Eugenie Bekouw Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Jooske van den Heuvel Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Friso Boesveldt Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Loek Kerstens Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Carolien Schaafsma-Bielderman Bestuursdienst 
zondag 10 november 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Michiel van Hecke Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Sophie Nieuwveld Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Oscar Rijcken-voigt Bestuursdienst 
zaterdag 16 november 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:15  Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:15 - 15:15  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:15 - 19:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Haike Harink Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Isis Elissen Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Sophie Duteil Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Lieve van Zuiden Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Fleur Mackay-bijl Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Simone Schmeetz Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Joost Ruempol Bestuursdienst 
zondag 17 november 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Eline Derksen-goedhart Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Carolijn Nelis Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Renske Meij-Brummelhuis Bestuursdienst 
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]